x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

+

Хоругва матерів у молитві з колоссям

 • 6.000 грн

  знайшли дешевше?

  знайшли дешевше?

  Заповніть форму і можливо ми переглянемо нашу ціну спеціально для Вас

  Хоругва матерів у молитві з колоссям
  Хоругва матерів у молитві з колоссям
  6.000 грн

Хоругва матерів у молитві з колоссям


Ця унікальна хоругва із  образом Матері Божої непорочного зачаття відображає дивовижну образність і співзвучність з природою. Він символізує чистоту, непорушну віру та надію на захист.  Вишивка на хоругві у вигляді колосків та волошок вплітає вишукану символіку природної краси та непорушної віри. 

Вишивка у формі колосків та волошок, вишита машинною вишивкою, додає образу Матері Божої унікальну природну красу, що нагадує про чистоту й прекрасні дари природи. Такий образ є виразним символом духовності та єднання з природою.

Написи на хоругві ми створюємо по запиту під потреби кожного клієнта.
Образ нагадує на вигляд мальований, але насправді цей образ виготовлений в техніці друку на полотні.

Виготовлена з високоякісного габардину, ця хоругва стане своєрідним символом співпраці з Матір'ю Божою та природою. З її допомогою ви можете виражати свою віру та молитви, насолоджуючись природною красою, яка прикрашає цей святий образ.

Розмір 75 на 115 см забезпечить достатній простір для демонстрації вашої віри та молитовної співпраці з Матір'ю Божою у найважливіші моменти вашого духовного життя. Нехай ця хоругва буде витвором мистецтва та свідченням вашої внутрішньої віри.

+ -

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
0/5

Рекомендовані товари

Теги: Церковна, атрибутика, Церковна атрибутика, Церковна, вишита, хоругва, Х1880, Хоругва матерів у молитві з колоссям купити в інтернет магазині