Требні набори

  Недорогі требні набори для священнослужителів

  У своїй душпастирській діяльності священики проводять багато часу поза храмом. Наприклад, це відвідування хворих або немічних віруючих, здійснення таємниці сповіді вдома, в лікарні, освячення приміщень, здійснення інших богослужбових заходів, за якими звертаються миряни. Для таких цілей служителі православної церкви використовують спеціальний одяг - не такий розкішний, як фелон або риза. Це так звані требні набори, купити які за помірною ціною пропонує вітчизняна компанія «Від щирого серця».

  Комплект требний для священнослужителів

  До складу набору требного, замовити в Україні який можна і в режимі он-лайн, входить всього дві речі - епітрахиль і нарукавники. Їх виготовляють з якісного матеріалу, нерідко дорогого (наприклад, парчі), довговічного, міцного, також використовують добротну фурнітуру.

  Єпитрахиль - частина облачення для священика (архієрея і ієрея), яка обов'язково потрібна для всіх богослужінь. Церковний аксесуар має вигляд тканинної смуги, яка огинає шию, сходиться на грудях і спадає вниз. Позначає він благодать, що зійшла від Господа Бога на землю до людини.

  Нарукавники. Предмет з требного комплекту призначений для регулювання і стягування широких рукавів одягу для священиків. Але має він і символічне значення - руками душепастирів Бог вершить свою волю, здійснює всі таїнства - сповідь, причастя, одруження, хрещення, миропомазання тощо. Цей елемент входить в храмове вбрання всіх дияконів, ієреїв і архієреїв.

  І епітрахиль, і нарукавники часто шиються з парчі, габардину, прикрашаються машинною вишивкою, галуном, принтом, бахромою. Колір виробів може бути будь-яким з тих, які використовуються для священнодійств.

  Недорогий одяг для священиків від виробника

  Придбати храмовий одяг, різні аксесуари і атрибути для церкви оптимально у виробника. Він гарантує високу якість продукції, має широкий асортимент і пропонує найнижчу вартість. Вибрати требний набір від компанії «Від щирого серця» можна в будь-якому розмірі (всі вони з запасом є на складі) або замовити його пошиття за індивідуальними параметрами. Наш інтернет-магазин відпускає продукцію як оптом (по спеціально заниженими цінами), так і в роздріб. А покупцям з інших міст України вона відправляється будь-якою кур'єрською службою.