Скатертини-обруси

  Скатертини -обруси з вишивкою для храму

  Серед численних храмових аксесуарів і атрибутів значиться скатертина обрус, яку застеляють на столи, престол. За українською традицією виріб часто прикрашають вишивкою, бахромою, мереживом. Купити вишиті церковні скатертини пропонує компанія «Від щирого серця»в широкому розмаїтті.

  Особливості скатертини - обрусу для храму

  Скатертина спочатку призначалася для столів, за якими приймають їжу члени сім'ї і гості. Для особливо дорогих гостей стелили білосніжні вироби, багато прикрашені вишитими орнаментами, мереживами. У церкві також є столи, які накривають обрусом, але на них НЕ трапезують - їх використовують в культових цілях, наприклад, на них складають хліб під час поминальної служби.

  Від звичайної або святкової скатертини для будинку храмовий обрус відрізняється бездоганним виконанням і характером декору. Для пошиття використовується щільна і довговічна тканина, стійка до зносу і легка в догляді. Прикрашаються вироби хрестами, рослинним, геометричним або комбінованим орнаментом. Кольори використовуються різні, але переважають золоті і срібні тони, жовтий, зелений, синій. Церковна скатертина по периметру часто обшивається бахромою, яка надає виробу більш розкішний вигляд.

  Вишиті скатертини в Україні

  Вітчизняний виробник «Від щирого серця» пропонує недорогі, але дуже якісні атрибути для храму, в тому числі і скатертини - обруси. Велика частина продукції прикрашається вишивкою (машинного чи ручного) за винятком виробів з парчі, які і так мають візерунок. Купити церковні аксесуари у нас варто через кілька причин:

  • висока якість тканин, ретельне пошиття виробів;
  • стриманий, але в той же час багатий декор, який відповідає християнським нормам і канонам;
  • широкий асортимент;
  • багато виробів є в наявності, при відсутності відшиваються на замовлення в найкоротші терміни;
  • товар відпускається в будь-якій кількості, для оптовиків передбачений спеціальний прайс;
  • оформити покупку можна по телефону, зв'язавшись з консультантами, або на сайті в режимі он-лайн за кілька хвилин.
  • діє доставка в межах України будь-якою кур'єрською службою.

  Купувати вишиту скатертину для храму краще разом з іншим церковним оздобленням, щоб створити всередині гармонійну обстановку. Тим більше, що вибрати є з чого.