Вишиті костюми для хлопчика

  Вишиті костюми для хрещення хлопчика від компанії «Від щирого серця»

  Хрещення - це особливий обряд, таїнство, яке відбувається єдиний раз в житті. В Україні прийнято проводити його над новонародженим малям, тому одяг для хрещення вибирають дуже ретельно. Купити таку пропонує інтернет-магазин «Від щирого серця» - вітчизняний виробник, який прикрашає кожне свій виріб вишивкою.

  Хрестильні костюми для хлопчика: які вони?

  Одяг для хрещення - це не звичайні речі, які надягають кожен день. Це вироби, які, як і крижма, володіють, магічними властивостями. Тому відразу після обряду їх зберігають від недоброго погляду, стежать, щоб вони не потрапили в чужі руки, а якщо дитина хворіє - надягають або прикладають до грудей, голови.

  Сьогодні можна купити різний хрестинний одяг, як окремо, так і в комплекті. Перевага останніх - єдиний стиль оформлення кожного предмета, що входить в набір. Але всі вони виготовляються з натуральних тканин, які добре вбирають вологу, є гіпоалергенними і приємними на дотик. Інтернет-магазин «Від щирого серця» пропонує замовити костюми для хрещення хлопчика - недорогі, красиві і дуже якісні.

  Купуємо вишиті хрестильні костюми для хлопчиків

  В асортименті нашого магазину є оригінальні вишиті костюми для хлопчиків для хрещення. До їх складу можуть входити такі предмети в різних комбінаціях або все разом:

  • вишита сорочка для хлопчика;
  • штанці для хрещення вишиті;
  • чопики для хрещення з вишивкою;
  • шапочка хрестильна вишита.

  Всі вироби, що входять до костюма, шиються з м'якої змішаної тканини (льон плюс бавовна), прикрашаються машинною вишивкою хрестиком або гладдю. Найчастіше наряди мають білий колір, але можливі і варіанти - білий з синім/блакитним, синій з білим. Нитки переважно сині, голубі, червоні, білі. Орнамент на хрестильному вишитому костюмі для хлопчика найчастіше геометричний, але не рідкість і рослинні мотиви.

  Вишитий одяг для хлопчика для хрестин від виробника доступний оптом і в роздріб. На опт купувати вигідніше, але навіть роздрібна ціна виробів порадує заощадливих клієнтів. Нами здійснюється доставка костюмів для хрещення по всій Україні, а також можливий пошив виробів, коли покупець самостійно вибирає тканину, візерунок, кольори ниток, комплектацію, розмір та інші особливості.