Політика безпеки

Якщо ви хочете оформити замовлення на вигідних умовах, бажаєте співпрацювати з нами тривалий час, отримувати ексклюзивні пропозиції та повідомлення щодо потрібних товарів і груп - зареєструйтеся на нашому сайті і заведіть особистий кабінет.

Щоб продовжити реєстрацію власного кабінету в інтернет-магазині «Від щирого серця», вам слід ознайомитися з нашими правилами, які ви приймаєте автоматично.

  • Інтернет-магазин «Від щирого серця» гарантує збереження повної конфіденційності і нерозголошення отриманих від вас даних.
  • Вся інформація зберігається в базі компанії і використовується тільки для обробки замовлення, вашого обслуговування і поліпшення його якості. Ваш номер телефону, адреса, ПІБ та інше потрібні для відправлення посилки і зв'язку менеджера з вами.
  • Інформація, отримана від вас в процесі співпраці, ніколи не може бути переданою третім особам або стати суспільним надбанням (за винятком випадків, прописаних в законах України).
  • Після реєстрації кожен наш клієнт зможе отримувати на електронну пошту новини від нашої компанії, цікаві статті, анонси розпродажів і всіляких акцій, які допоможуть заощадити і купити вишиті вироби за заниженими цінами.
  • Ви даєте право інтернет-магазину «Від щирого серця» надсилати вам листи з цікавими (на думку компанії) пропозиціями, звістками про оновлення асортименту, надходження нових товарів.
  • Наша компанія отримує дозвіл від вас на використання ваших контактних даних та іншої інформації з особистого кабінету для формування індивідуальних пропозицій і реклами, які будуть надходити до вас по електронній пошті або будь-яких інших веб-сервісах.
  • При бажанні клієнт може в будь-яку хвилину відмовитися від розсилки і заборонити використання особистої інформації, написавши нам зворотний лист. Також завжди можна змінити інформацію, внесену в особистий кабінет, оновити її або зовсім видалити.

Загальні положення від інтернет-магазину «Від щирого серця»

Компанія «Від щирого серця» - не просто інтернет-магазин, це вітчизняний виробник, який пропонує всім бажаючим придбати недорого одяг і аксесуари з вишивкою. Дизайн кожної речі розроблений нашими фахівцями, тому є авторським і унікальним. Для пошиття використовуються високоякісні матеріали (тканини, нитки, бісер), новітнє обладнання, за яким працюють досвідчені майстри. Вироби прикрашаються машинною вишивкою або вручну, чеський бісер нашивається тільки вручну.

Ми працюємо з оптовими покупцями, але також відпускаємо товар в роздріб, доставка діє в усі регіони України транспортними компаніями ( «Нова пошта», «Делівері», «Інтайм»). Купити товари можна на нашому сайті в режимі он-лайн або по телефону +38 (066) 368-72-06 в робочий час (з понеділка по п'ятницю з 9 до 18-00). Крім готової вишитої продукції ми пропонуємо пошиття і декору на замовлення в індивідуальному порядку. Повернення або обмін виробів здійснюється відповідно до чинного законодавства.

Деяка інформація, розміщена на сайті (фотографії, статті) є інтелектуальною власністю, тому копіювання її та розміщення на інших веб-ресурсах без дозволу категорично заборонено. З усіх питань, що стосуються наших виробів з вишивкою, торгівлі ними і співпраці, звертайтеся в службу підтримки.

Інтернет-магазин «Від щирого серця» сподівається, що співпраця з нами буде довгою і плідною, приємною і взаємовигідною. Принаймні, ми зробимо для цього все, що від нас залежить!