Крижми для хлопчиків

Вишитий хрестильний рушник для хлопчика

З давніх-давен до хрестильної крижми ставилися з величезним трепетом. Її зберігали від чужих очей, стежили, щоб вона не потрапила в сторонні руки, вона супроводжувала людину до кінця життя, а після смерті її клали в могилу. Якщо сорочку, в якій хрестять дитину, можна було передавати іншим родичам або в спадщину, то рушник для хрестин вважалося суто особистим предметом.

Крижму, купити яку пропонує в широкому асортименті наш інтернет-магазин, була першим подарунком хресних батьків малюкові. Її окремо приносили і мати, і батько, таким чином, аксесуарів було два.

Українська крижма для хлопчика - з вишивкою

Вишивка - найдавніше українське ремесло, тому немає нічого дивного, що вона прикрашає такий сакральний предмет, як хрестинна пелюшка. Саму крижми виготовляли з натурального полотна білого кольору (або його близьких відтінків - молочного, бежевого, слонової кістки), яке дозволяє шкірі дихати, вбирає вологу, що залишається на тільці немовляти після купелі, не викликає подразнень.

Орнамент - а для хлопчика використовували переважно рослинні та геометричні елементи, абстракції - розташовується на куточку, надягають на голову. Також на вироби могли наносити зображення хреста - символу віри, янголят. Колір ниток може бути будь-яким - сірим, білим, червоним, чорним, синім, блакитним, зеленим. По периметру рушника хрестильного для хлопчиків обшивали стрічками, мереживом, пізніше - фатином.

Вишиті аксесуари для хрещення від виробника

Виробник «Від щирого серця» пропонує авторські крижми з вишивкою для немовлят, прикрашені відповідно до кращих народних традицій. Вироби шиються з змішаної тканини з натуральним складом: м'який коттон і льон, що володіє ранозагоювальними властивості. У продажу є два варіанти хрестильного атрибута для хлопчика:

  • тонка літня вишита крижма;
  • крижма з вишивкою, утеплена флісом (більш схожа на маленьку ковдрочку).

У каталозі нашої компанії, який можна переглянути в режимі он-лайн, ви знайдете різні моделі обрядового рушника, а також одягу для хрещення. Продукція відрізняється високою якістю, акуратно закладеними швами, відсутністю вузликів. Купити все це пропонується за помірною ціною і в роздріб, і оптом. Товар замовити можна з доставкою в межах України будь-якою кур'єрською службою.