Стихарі для прислужників

  Стихар для прислужника і його особливості

  Стихар в якості одягу для богослужінь використовується різними релігійними культами, християнською церквою в тому числі. У християнстві він використовується священиками всіх рівнів, а також храмовими помічниками - співаками, прислужниками, алтарником, читачами. Звичайно, вироби для них відрізняються кроєм і багатством оздоблення, а також носять їх по-іншому.

  Стихар, який носять помічники священика, також довгий, але менш просторий. Вбрання характеризується широкими рукавами і наявністю розрізів з боків - від пахв до самого низу. Краї виробу утримуються від розвіювання за допомогою ґудзиків. Оскільки одяг для прислужників надягається поверх підрясника, він має щедре оздоблення на грудях у вигляді хрестів, вишивки або контрастної вставки.

  Як і вбрання для священнослужителя, одяг прислужника має прихований сенс. Бічні розрізи нагадують про рани Христа, завданих римськими солдатами, візерунки - струмочки крові, пролитої ними під час розп'яття. Спочатку виріб мав білий колір, що позначає добро, божественне світло і благодать, чистоту духу і тіла. Сьогодні ж виробники пропонують придбати стихарі для помічників в інших кольорах, наприклад, блакитному, білому, зеленому, жовтому, фіолетовому, але це не суперечить канонам церкви.

  Асортимент стихарів для прислужників в церкви в нашому інтернет-магазині

  Стихарі церковних помічників священнослужителів від місцевого виробника «Від щирого серця» пропонуються в широкому асортименті. Каталог компанії включає в себе моделі:

  • з різної тканини - дорогої парчі, габардину з парчевою вставкою, льону;
  • з декором (тасьмою) в золотистому і срібному відтінку;
  • з різними візерунками і хрестоподібними мотивами;
  • різних відтінків;
  • найвищої якості пошиття і фурнітури.

  Придбати вбрання і атрибутику для храму можна в будь-якому розмірі, також ми приймаємо замовлення на індивідуальне виконання виробів. Обходяться вони зовсім недорого, але при оптовому замовленні діють додаткові знижки. Наш он-лайн магазин працює також по системі дропшиппінг, пропонуючи партнерство роздрібних торгових точок в мережі. Для зручності покупців з інших регіонів України передбачена доставка продукції будь-якою компанією, яка надає транспортні послуги.