Хоругви ручна вишивка бісером

Хоругви, вишиті бісером

У будь-якому храмі - будь-то східно-католицького або православного обряду, є релігійний прапор - хоругви. Це прямокутні полотнища, прикріплені до древка з хрестом, які встановлюються біля правого і лівого кліросу (попарно, один навпроти одного). Також їх обов'язково використовують під час різних процесій, хресних ходів - їх несуть хоруговники, одягнені в стихарі. Купити хоругву в широкому асортименті пропонує компанія «Від щирого серця».

Хоругва, вишита бісером

Хоругви, замовити які в Україні дуже просто, бувають різними. Вони можуть мати абсолютно будь-який колір - білий, червоний, блакитний, зелений, чорний, жовтий і т.д. Їх шиють з дорогих тканин і щедро прикрашають, адже вони символізують перемогу світла над темрявою, добра над злом, Бога і церкви над дияволом.

Церковний прапор від виробника виготовляється з дорогого габардину - тонкого, міцного і красивого. На тримачі полотнище закріплено за допомогою кручених шнурів з пишними китицями на кінцях, краї хоругви оброблені бахромою. Кожен виріб є двостороннім: на одній стороні є образ (мальований олійними фарбами або вишитий), з іншого боку - великий хрест. І образ, і хрест оточені орнаментом - композицією з квітів, листя, виноградних грон, колосків, абстракцій.

Вся вишивка на хоругвах виконана вручну досвідченими майстрами із застосуванням спеціальних ниток, тонких голок і першокласного чеського бісеру. А це означає, що такий прапор буде виглядати розкішно дуже довгий час.

Вигідні умови для покупки хоругв в Україні

Хоругва, вишита бісером в Україні зустрічається дуже часто. Придбати її легко, але якщо ви шукаєте найвигідніші умови покупки і найбільш якісний товар, то звертайтеся до вітчизняного виробника «Від щирого серця». У нас представлений широкий асортимент продукції як в готовому вигляді (на складі є пристойний запас кожної моделі), так і під замовлення (можна самостійно вибрати деякі параметри вироби). Але варто пам'ятати, що на індивідуальне виготовлення хоругви з вишивкою бісером знадобиться додатковий час - робота вельми клопітка, вимагає граничної уважності і акуратності.

Прапор церковний замовити можна в роздріб - вартість товару більш ніж доступна. Але при покупці оптом клієнт може розраховувати на спеціальні, більш низькі ціни і гнучкі умови закупівлі (від одиниці). Також надається доставка в межах України.