Фелони парчеві

Парчеві фелони від українського виробника

Церква з самого початку свого становлення була головним споживачем парчевої тканини - дорогого матеріалу, який був доступний тільки вищому класу. Священики по достоїнству оцінили її переваги, а головне, розкішний зовнішній вигляд, тому парча стала використовуватися для пошиття храмового одягу. Купити фелони та інші предмети, що використовуються під час богослужінь, пропонує компанія «Від щирого серця».

Особливості парчевих фелонів від виробника

Під фелоном, придбати який можна за розумною ціною просто зараз, розуміють широке вбрання без рукавів, яке одягає священнослужитель під час богослужіння. Воно символізує царські ризи, які в насмішку кати наділи на Ісуса Христа перед судом у Понтія Пілата. Тому вбрання для священиків повинно бути розкішним, дорогим, а також якісним і красивим.

Для пошиття фелонів використовується дорога парча - шовкова, лляна або бавовняна тканина, прикрашена малюнком, виконаним металевими нитками або стрічками. У минулому використовувалися дорогі матеріали - золото, срібло, сплави з їх вмістом, сьогодні застосовуються більш доступні, але не менш красиві поєднання, переважно метанітові нитки.

Парчеві фелони для священика часто комплектуються іншими предметами, що які і є нарядом храмовників і використовуються під час богослужінь: поясом, стихарем, нарукавниками, повітрям, покривами, єпитрахиллю.

Купити фелон для священика недорого

Придбати фелон з парчі від виробника «Від щирого серця» нескладно - достатньо переглянути в режимі он-лайн каталог, порівняти моделі і вибрати ту, яка підходить найбільше. Далі достатньо оформити замовлення, вказати потрібну кількість і розмір виробів, оплатити товар і вказати адресу доставки. Наша компанія також може пошити будь-яку модель під замовлення за індивідуальними параметрами, якщо готовий одяг не підійшов.

Щоб вигідно купити вбрання для священиків, варто замовити оптову партію товару (наприклад, організувати спільну покупку), адже на опт діють спеціальні, більш низькі ціни. Але і в роздріб вартість парчевих фелонів досить низька.

Інтернет-магазин «Від щирого серця» пропонує широкий вибір товару в Україні та його оперативну доставку будь-якою транспортною службою, вигідні умови покупки і першокласний сервіс. Переконайтеся в цьому самі.