Ленти для прислужників

  Вишиті ленти для прислужників від виробника

  Важливу роль під час богослужінь, церковних таїнств і процесій виконують прислужники або алтарники. Виділити їх серед усіх прихожан, підкреслити їх велику честь допомагають спеціальні пов’язки для прислужників, купити які в широкому асортименті пропонує наш он-лайн магазин.

  Хто носить пов’язки прислужників?

  Церковні прислужники - це хлопчики і юнаки, які представляють собою ангелів, завжди готових до служіння людям. Вони беруть участь в літургіях і процесіях, допомагають священикам і єпископам.В їх обов'язки входить запалювання свічок, приготування кадила, несення хреста, винос свічок під час служби і т.д. Також алтарники повинні знати головні молитви, частини літургії, готуватися до служби заздалегідь, читаючи Святе Письмо.

  Бути прислужником - велика честь і її удостоюються тільки обрані, хлопчики, які відрізняються благочестям, покорою, умиротворенням, глибокою вірою і готовністю бути прикладом для інших парафіян не тільки в храмі, але і за його межами. Під час богослужінь алтарники носять спеціальне вбрання:

  • туніку (стихар) - довге вбрання, яке символізує чистоту душі;
  • орар - довга стрічка, яка символізує ангельські крила.

  Юні прислужники, які вважаються невинними, мають право носити орар без проведення церемоній. Юнакам постарше ленти для прислужників дозволені тільки при досягненні духовної чистоти (сповідь, причастя) і після обряду висвячення на служіння церковними читачами.

  Купити ленти для прислужників в Україні

  Придбати пов’язки для прислужників, як і інший богослужбовий одяг і церковні аксесуари в Україні нескладно. У продажу є вироби від монастирських майстерень і приватних компаній, серед яких особливе місце займає «Від щирого серця». Це вітчизняний виробник вишитої продукції, яка відрізняється:

  • високою якістю, що зумовлено використанням дорогих матеріалів, надійної фурнітури, ретельно пошиттям;
  • красивим оформленням і різноманітним дизайном;
  • слідування всім вимогам церкви щодо виготовлення храмових атрибутів;
  • помірними цінами (і роздрібними, і оптовими).

  За старовинною традицією, орар для прислужника прикрашається вишитим орнаментом у вигляді хрестів і інших елементів. Найчастіше це машинна вишивка, доповнена пензликами, бахромою, тасьмою.

  Перегляньте каталог вишитих церковних аксесуарів і оформіть замовлення прямо зараз!