Ряси

  Вишиті ряси для священнослужителів від компанії «Від щирого серця»

  Священнослужителям необхідно строго дотримуватися вимог щодо їх зовнішнього вигляду. Для кожного випадку є «свій» одяг - для недільних і святкових богослужінь, для щоденного носіння і т.д. Ряса, купити яку пропонує інтернет-магазин «Від щирого серця» також відноситься до церковного одягу. Тому вона повинна бути в шафі у кожного духовної особи.

  Що таке ряса і які її особливості

  Рясою, ціна якої досить низька, називають верхнє вбрання духовенства, призначена не для богослужінь. Існує переказ, згідно з яким рясу носив і сам Ісус Христос. І сьогодні вона все ще використовується на сході як традиційний національний одяг. Це просторний і довгий виріб (до п'ят) з широкими рукавами і темним колірним рішенням. Спочатку такий одяг носили ченці і він був досить скромним, часто потертим, поношеним. Сьогодні ж він виглядає не так бідно, а для контрасту з темною тканиною виробники прикрашають рясу вишивкою.

  Для пошиття ряси використовують звичайну тканину, здатну красиво падати вниз. Ідеальним є мокрий шовк, який є приємним при дотику шкіри, м'який і дуже ніжний. Що стосується крою церковного одягу, то розрізняють кілька різновидів:

  • грецький покрій ряси;
  • напівгрецький крій;
  • ряса російського крою;
  • напівросійський крій.

  Замовити вбрання будь-якого виду можна в нашому інтернет-магазині «Від щирого серця».

  Вигідні умови для покупки ряси в Україні

  Якщо ви шукаєте найвигідніші умови для придбання ряси в Україні, то ви потрапили за адресою. Компанія «Від щирого серця» дотримується розумної цінової політики, стежачи, щоб вартість товару на ринку не перевищувала середній показник. Для оптових покупців і організаторів спільних покупок пропонуються більш низькі ціни і приємні знижки. Для найвимогливіших клієнтів можливий пошив вишитої ряси під замовлення, коли покупець може самостійно вибирати фасон, характер декору, розмір та інші параметри шатів. Вишивка виконується машинним способом, але при бажанні можлива і ручна робота. Техніки - гладь, вишивка хрестиком. З найбільш популярних ниток - шовкові і люрексові.

  У нас ви можете замовити вишиті ряси для священиків з доставкою по Україні будь-якої транспортної компанією. Телефонуйте нам прямо зараз або оформляйте покупку в режимі он-лайн.