Політика магазину

Доставка та оплата

Варіанти оплати:

 • попередня онлайн оплата картою за допомогою Visa або MasterCard. Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000922, b2bsupport@portmone.me
 • оплата при отриманні на ввідділені Нової пошти ( такий варіант оплати доступий лише при доставці Новою поштою).

Доставка по Україні

Самовивезення

Самовивіз доступий із нашого магазину за адресою м.Тернопіль, вул Острозького 13, студія вишивки "Від щирого серця".

Доставка у відділення «Нова пошта»

Зазвичай доставка займає 1-3 дні.

Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки.

При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Передплачений товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка.

Доставка у відділення «Укрпошта»

Доставка товарів триває від 1-го до 4-х днів у межах всієї України.

Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки.

При отриманні необхідно мати при собі паспорт або водійське посвідчення.

Передоплачений товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка.

Ми забезпечуємо швидку доставку товарів по всій країні. Відправлення відбувається щодня, крім суботи та неділі.

Політика конфіденційності

Ми прагнемо забезпечити захист ваших персональних даних і зобов'язуємось використовувати цю інформацію тільки відповідно до норм законодавства і з метою надання якісних послуг.

 1. Збір та використання персональних даних. Ми можемо збирати та зберігати інформацію, яку ви надаєте при замовленні товарів чи послуг на нашому сайті. Це включає ваше ім'я, контактну інформацію, адресу доставки та інші дані, необхідні для обробки вашого замовлення. 2
 2. Шифрування TLS. Ми використовуємо технологію шифрування TLS для захисту передачі даних через Інтернет. Це забезпечує безпеку ваших персональних даних під час їх передачі до нашого сервера.
 3. Розкриття інформації третім особам. Ми не розкриваємо ваші персональні дані третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством.
 4. Зміни в політиці конфіденційності Ми залишаємо за собою право внести зміни в цю політику конфіденційності в разі необхідності. Будь ласка, регулярно перевіряйте цю сторінку для отримання актуальної інформації.

Договір оферти

Нижче наведені умови, за якими ми надаємо послуги продажу товарів та надання послуг через наш інтернет-магазин.

 1. Замовлення і оплата. При оформленні замовлення ви погоджуєтеся з усіма умовами та цінами, вказаними на нашому сайті. Оплата проводиться в національній валюті.
 2. Обмін і повернення товарів. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб забезпечити якість наших товарів. В разі виявлення дефекту або невідповідності замовлення, ви маєте право повернути товар протягом 14 днів з моменту отримання, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки за номером телефону +380663687206.
 3. Доставка Ми забезпечуємо доставку товарів за вказаною адресою. Точні умови та вартість доставки можна знайти на сторінці  Нової пошти чи Укрпошти.
 4. Відмова від замовлення та скасування Ви маєте право скасувати замовлення до його відправлення. Після відправлення замовлення скасування можливе за номером телефону +380663687206.
 5. Контактні дані Якщо у вас є будь-які запитання чи потреба в додатковій інформації, звертайтеся за контактними номером телефону +380663687206.

Будь ласка, перед оформленням замовлення ознайомтеся з усіма умовами цього договору та погодьтеся з ними.

Наші документи:

ФОП Каліщук Галина Василівна

3112501364

вул.Джерельна 1, с.Гаї Гречинські, Тернопілького р-ну, Тернопільської обл. Україна