Заготовки для фелонів

  Заготовки для вишитих фелонів від виробника

  Фелони відносяться до церковного одягу для священнослужителів, які використовуються під час богослужіння. Вироби є ошатними, урочистими, а також зручними і практичними. Зовні вони виглядають як просторний верхній одяг без рукавів, прикрашений різними орнаментами. Залежно від свята і дня, священик одягається в той чи інший фелон, тому в кожному храмі таких убрань має бути кілька

  В Україні вважається хорошою, богоугодною справою жертвування різних церковних атрибутів церкві, тому вишитий фелон може стати відмінним даром. Якщо ви не хочете купувати готові вироби, а створювати його з нуля вам складно, то замовте у нас заготовки для вишивки фелона.

  Особливості вишитого фелона

  Церковний фелон - вишитий і не тільки - символізує царський одяг, який наділи на Спасителя, що йде до Пилата на суд. Виробник пропонує його в різному колірному рішенні - білому, бежевому, блакитному, срібному, жовтому, червоному, а також в поєднанні цих фарб. Крім самого фелона, можна вишити і інші предмети, які використовуються священиком під час служби: нарукавники, пояс, повітря, покриви, фелон, епітрахиль.

  Заготовки для вишитого Фелона представляють собою виріб, скроєний і підготовлений для вишивки, тобто на ньому нанесена схема майбутнього орнаменту. Прикрасити його можна вручну - строкатими нитками (гладдю, хрестиком) або бісером (краще чеським, він гарніший і більш якісний). Саму заготовку виконують з дорогих матеріалів, в їх числі значаться мокрий шовк, парча, габардин, батист, велюр. Нитки бажано також брати кращі - золоті/срібні, люрексові, шовкові.

  Найкраще місце для покупки заготовок для фелонів

  Інтернет-магазин «Від щирого серця» пропонує величезний вибір заготовок для церковного одягу і фелонів за низькими цінами. Якщо в каталозі компанії не знайдеться моделі, яка припала до душі, то ми готові виконати його під замовлення в максимально короткі терміни. Зверніть увагу, що придбати заготовки для вишивки від виробника можна оптом і в роздріб. Оформити покупку можна на сайті в режимі реального часу (он-лайн) або по телефону. Доставка заготовок здійснюється транспортними компаніями по всій території України, як в обласні центри, так і в маленькі міста і села, де є офіс перевізника або пошта.