Хоругви машинна вишивка

Вишиті хоругви для вашого храму

Для здійснення богослужінь, хресної ходи та інших заходів необхідні різні атрибути. До числа найважливіших церковних аксесуарів відноситься і хоругву, купити яку пропонує вітчизняна компанія «Від щирого серця».

Храмова хоругва використовується священнослужителями і східно-католицького, і православного обряду. Виглядає вона як полотнище середніх розмірів (75 * 115 см) і прямокутної форми, закріплене на держаку. На ньому зображують Ісуса Христа, Богоматір, святих, ангелів, біблійні сцени і сюжети. Тримач релігійного прапора увінчується хрестом, а його полотнище щедро декорується пензликами, бахромою, вишивкою. Ми пропонуємо придбати недорого хоругви з машинною вишивкою в асортименті.

Хоругва вишита в інтернет-магазині

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете величезний вибір церковних знамен від виробника, прикрашеного вишиваними орнаментами. Образ найчастіше малювали олійними фарбами, але іноді він також вишитий нитками. Навколо ікон розташовуються орнаменти - рослинні, флористичні, абстрактні, хрестоподібні, геометричні.

Символ перемоги церкви і Бога, християнства в цілому, хоругва виготовляється з дорогих тканин, наприклад, габардину, велюру, оксамиту. Вона прикрашається лоюрексовими нитками благородних відтінків (сріблясті, золотисті), різнокольоровими шовковими нитками. Сама машинна вишивка виконується в різних техніках (хрестиком, гладдю) і розташовується з двох сторін храмових прапорів.

Купити хоругви з вишивкою в Україні дешево

На вітринах он-лайн магазину «Від щирого серця» представлені хоругви від виробника в різних кольорах (білий, чорний, блакитний, зелений, червоний і т.д.) і з найрізноманітнішим оформленням. Вироби в своїй більшості парні, тому їх варто відразу ж замовити в кількості, кратній двом. Для хоруговників, які будуть нести церковні прапори під час процесій, варто придбати стихарі.

Наша компанія відпускає готовий товар зі складу (практично весь асортимент продукції є в наявності з пристойним запасом), також ми працюємо під замовлення. Хоругви купити у нас можна оптом за спеціальною ціною або в роздріб також за помірною вартістю. Діє доставка церковних аксесуарів з вишивкою в межах України будь-якою транспортною службою. Звертайтеся до нас, ми допоможемо прикрасити ваш храм - великий чи маленький - якісною текстильною атрибутикою!