Фелони, ручна вишивка

Фелони, вишиті вручну

Фелон, замовити який за розумною ціною можна на нашому сайті, є традиційним одягом для священика, який надягають під час богослужінь. Церковне вбрання має вільний крій, багатий декор і воно позбавлене рукавів. Разом з фелоном надягають і інші деталі вбрання - пояс, нарукавники, стихар, єпитрахиль, тому вони часто йдуть в комплекті і оформляються в одному відтінку і стилі з нею. Також в наборі можуть йти інші текстильні храмові атрибути - повітря, покров, які використовують в ритуальних цілях. Їх також можна купити у нас в режимі он-лайн за помірною вартістю.

Вишиті фелони в Україні

Оскільки фелон символізує ризу царську, яку наділи під час суду на Ісуса Христа, то її прийнято прикрашати багато. Для пошиття богослужбових шат застосовують дорогу тканину і декор - бахрому, кромку, вишивку. Остання в Україні використовується дуже давно, а сьогодні це древнє мистецтво отримало нове дихання у вигляді вишивки бісером. Саме цю техніку використовував виробник «Від щирого серця», який створив усі товари, наявні на вітрині.

Для пошиття фелону церковного компанія вибрала самий якісний і міцний габардин різних відтінків - білого, блакитного, персикового, бежевого. Основу декорують орнаментами - квітами, хрестами, гілками, листям, колосками. Всі вони виконані вручну із застосуванням кольорового бісеру - чеського і японського, які вважаються кращими. Кожну бісеринку нашивають окремо за допомогою тонких голок і спеціальних ниток досвідчені майстри, закохані в свою роботу і виконують її на найвищому рівні.

Як купити недорого фелони, вишиті бісером

Вишитий фелон від виробника обійдеться дешевше, ніж куплений у посередників, тому розумно звертатися до нас безпосередньо. Тим більше що інтернет-магазин «Від щирого серця» пропонує роздрібний продаж (для кінцевих споживачів) і оптовий (для підприємств роздрібної торгівлі та організаторів спільних покупок), а на опт діють спеціальні ціни.

Крім готової продукції, що відпускається зі складу в усіх розмірах, українська компанія працює під замовлення, виконуючи також і пошиття в індивідуальному порядку за мірками клієнта. Придбати вишиту церковну атрибутику можна в будь-який час доби і не виходячи з дому. Весь одяг для священнослужителів доставляється в межах України будь-якою транспортною службою. Звертайтеся до нас!