Фелон Ф27, білий з блакитною лілією та сріблом

0/5
0 відгуків
Від щирого серця
ф27білий срібло
В наявності
12 500 грн.
машинна
шовк
ф27білий срібло
габардин
Фелон Ф27, білий з блакитною лілією та сріблом
12 500
-
+

Фелон Ф27, білий з блакитною лілією та сріблом

Вишитий фелон Ф 27 з ліліями - це неперевершений духовний одяг, що вражає своєю красою та вишуканістю. Пропонуємо вам ознайомитися з унікальним виробом від виробника «Від щирого серця», який доступний для замовлення в нашому інтернет-магазині.


 • Особливості та переваги:

  Матеріал: Фелон пошитий з якісного білого кольору.
   Дизайн: Декоративним елементом фелону є широка срібна тасьма та бахрома, що додають йому розкішності. Машинна вишивка лілій в блакитних тонах разом з зеленим листям та срібними стеблами створюють неповторний флористичний орнамент.

     Вишивка: Малі хрести вишиті спереду, а ззаду вишитий образ Матері Божої Покрови в повний зріст, що надає фелону особливого духовного значення.

       Комплект вбрання: Ціна включає повний комплект вбрання для священика, а саме нарукавники, стихар, епітрахиль, пояс, покривці та повітря. Ви отримаєте все необхідне для відправлення священних обрядів та служіння.

        Звичайний догляд за фелоном Ф 27 допоможе зберегти його красу та якість протягом тривалого часу. Ось

       • інформація по догляду:

       Прання: Рекомендуємо ручне прання фелону з використанням прохолодної води. Використовуйте нейтральний м'який без відбілювача миючий засіб для збереження кольору та якості тканини.

       Прасування: При прасуванні фелону використовуйте помірну  температуру . Прасуйте з вивороту застосовуючи пару та уникаючи прямого контакту з вишивкою.

       Сушка: Рекомендуємо сушити фелон на повітрі, уникаючи прямого попадання сонячних променів, що може спричинити вигорання кольорів.

       Зберігання: Зберігайте фелон у чистому та сухому місці, уникаючи контакту з іншими предметами, які можуть пошкодити вишивку.

       Обережне використання: Пам'ятайте, що фелон - це релігійний одяг, тому тримайте його відстань від вогню та гострих предметів, що можуть його пошкодити.

       Фелон Ф 27 з ліліями - це не просто одяг, а справжня мистецтво творіння, що дарує особливий настрій та духовну злагоду. Замовте його в нашому інтернет-магазині та отримайте унікальний символ вашої віри та поклоніння. Індивідуальний підхід до замовлення розмірів також доступний, щоб кожен міг знайти свій ідеальний фелон.

       0/5
       0 відгуків