Дияконські ризи

Cropped Faux leather Jacket
Cropped Faux leather Jacket
Дияконські ризи ДД1802
7 300 грн.
0/5
0 відгуків
Cropped Faux leather Jacket
Cropped Faux leather Jacket
Ризи дияконські ДД1801
11 400 грн.
0/5
0 відгуків

  Дияконські ризи в нашому магазині

  Різні церковні атрибути і богослужбові шати купити пропонує вітчизняна компанія «Від щирого серця». Серед останніх значаться не тільки вбрання для священиків, а й ризи для диякона. Вони мають кілька відмінних рис - більш прості, складаються з меншої кількості предметів, носяться тільки дияконами.

  Богослужбовий одяг дияконів і їх особливості

  Чин диякона був встановлений дуже давно - під час заснування християнської Церкви, після таїнства сходження Святого Духа на учнів Ісуса Христа (після його розп'яття, смерть і воскресіння). Апостоли визнали за необхідне існування помічників в їх діяннях - поширення вчення, служіння іншим людям. Ними були обрані перші сім дияконів, число яких росло разом з поширенням нової релігії по земній кулі.

  Спочатку диякони не мали спеціального облачення, але коли вони почали брати участь в богослужіннях, обрядах Євхаристії (приблизно з IV століття), то їм знадобилось спеціальне вбрання. На початках диякони одягали  стихар - довге вільне вбрання з рукавами. Як і одяг для священиків, його шили з білого матеріалу з такого самого крою. Згодом священицький підризник відокремився - став більш складним, виготовлявся з більш дорогих тканин різних відтінків. Сьогодні дияконські ризи також можуть мати різні кольори, кожен з яких несе власний символічний зміст і використовується до певних свят. У складі облачення дияконів значаться три предмети:

  • стихар - довгий одяг з широкими рукавами;
  • орар - широка і довга стрічка, яку носять поверх стихаря на лівому плечі, символізує ангельські крила;
  • доручі - вузькі нарукавники з хрестами, які виготовляються з щільної тканини і стягуються шнурками.

  Ризи для дияконів в Україні

  Набір спеціального богослужбового одягу для дияконів використовується під час літургії, при служінні також різних церковних таїнств і процесій. В Україні її шиють в монастирських і світських майстернях. Серед виробників подібного роду продукції особливе місце займає компанія «Від щирого серця». Її вироби:

  • дуже якісні (як в плані тканин, фурнітури, так і в плані пошиття);
  • часто прикрашаються вишивкою;
  • виготовлені за всіма нормами і догмам, комплектуються необхідними аксесуарами;
  • доступні в різних розмірах і в будь-якій кількості (опт і роздріб);
  • купити їх можна за доступноюціноюіз доставкоюпо країніпрямо зараз.