Набір одягу для хрещення хлопчика

  Стильний набір хрестильний вишитий для хлопчика від компанії «Від щирого серця»

  Купити все, що може знадобитися для хрещення хлопчика, і відразу пропонує інтернет-магазин «Від щирого серця». Компанія є виробником всіх товарів, представлених на вітрині, тому вона може контролювати якість, починаючи від пошиття закінчуючи декоруванням речей. Вибираючи наші хрестильні набори одягу, ви робите правильний вибір!

  Набір одягу для хрещення хлопчика і його склад

  Хрестильний набір, замовити який можна в режимі он-лайн просто на нашому сайті, представляє собою комплект речей, які необхідні для обряду. Всі предмети з нього прикрашені вишивкою - традиційним в українців способом прикрасити одяг. Сьогодні орнаменти наносяться машинним способом, але можлива і ручна праця. Виробник використовує різні техніки (гладь, вишивка хрестиком) і кольорові нитки (сині, голубі, червоні, зелені). Візерунок може мати елементи рослинні і геометричні, з'єднані хитромудрим плетінням.

  У складі хрестильних комплектів для хлопчика від виробника «Від щирого серця» ви знайдете:

  • вишитий хрестинний костюм або вишиту сорочку і штанці - комфортний, дуже гарний одяг, який легко надягати і знімати;
  • шапочку для хрещення з вишивкою - головний убір із зав'язками;
  • пінетки вишиті на резиночці;
  • вишита крижма (тонка або утеплена) - головний атрибут обряду, який купують хресні.

  Пошито одяг для хрещення хлопчика з змішаної тканини, в складі якої є волокна льону, відомі своїми ранозагоювальними властивостями, і волокна бавовни, що додають тканині м'якість і високу гігроскопічність.

  Вигідна пропозиція від інтернет-магазину

  Наш інтернет-магазин пропонує придбати якісний і недорогий товар, ціна якого може бути ще нижче при оптовому замовленні. У нас можна купити готову вишиту одяг і аксесуари для хрещення в роздріб, а також замовити їх пошиття в індивідуальному порядку. У такому випадку клієнт зможе самостійно вибрати тканину (крім змішаного матеріалу можливі і інші матеріали - чистий льон, бавовна, шовк), колір ниток, характер візерунка, його локалізацію, техніку і спосіб нанесення, розмір.

  Купуючи вишиті набори для хрещення для хлопчиків у нас, ви можете розраховувати на першокласне обслуговування і оперативну доставку в усі регіони України. Компанія «Від щирого серця» працює для вас, вкладаючи всю свою майстерність і частинку душі.