Заготовки для хоругв

  Заготовки для вишитих хоругв

  У будь-якому храмі, який належить православній або східно-католицькій громаді, можна побачити такий атрибут, як хоругву. Це особливий релігійний прапор, яке вважається символом перемоги світла над темрявою, Бога над злими силами. Як він виглядає? На високому держаку, увінчаному хрестом, розташовується прямокутне полотнище, іноді з фігурними краями. На ньому обов'язково є ікона - Христа Спасителя, Божої Матері, святих угодників, яка обрамляється вишитими/намальованими візерунками, хрестами, квітами. Краї полотнища декоруються пензликами, бахромою, мереживом. Купити готові хоругви , а також заготовки для власноручного їх виготовлення пропонує інтернет-магазин «Від щирого серця».

  Особливості заготовок для церковних хоругв з вишивкою

  Благою справою в Україні завжди вважалося приватне виготовлення церковної атрибутики для храму, в який ходить вся сім'я. І хоча це справа клопітка і трудомістка, завжди знаходилися охочі його виконати. Компанія «Від щирого серця» вирішила спростити завдання сучасним майстрам, створивши спеціальні заготовки під хоругви, замовити які може кожен бажаючий.

  Це виріб, розкроєний під хоругву з дорогої тканини - парчі, велюру, оксамиту, габардину обраного відтінку. У продаж надходять заготовки для церковних атрибутів білого, червоного, синього, зеленого, блакитного, жовтого, чорного та інших кольорів. На ньому вже нанесені схеми майбутнього орнаменту, який можна вишити вручну нитками або бісером. Професійними дизайнерами підібрана гама і вказані номери витратних матеріалів - для максимального комфорту.

  Де можна вигідно придбати заготовки для вишитих хоругв?

  Краще всього замовити заготовку для церковної вишитої хоругви у виробника. Купуючи їх, варто відразу брати дві штуки, адже виріб є парним і використовується одночасно. Друга хоругва церковна в повному обсязі ідентична першій - ікона відрізняється, а декор, колір основи, форма повторюються. Ціна таких виробів однакова.

  Бажаючи принести в дар храму хоругви з вишивкою власної роботи, замовте заготовки до них оптом - так набагато дешевше. А ще компанія «Від щирого серця» працює під замовлення. Всі заготовки для вишивки хоругв оперативно доставляються по Україні. Оформити покупку пропонується в режимі он-лайн або по телефону, вказаним у відповідному розділі.