x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

+

Хоругва матерів у молитві з вишивкою Х1880

 • 8.800 грн

  знайшли дешевше?

  знайшли дешевше?

  Заповніть форму і можливо ми переглянемо нашу ціну спеціально для Вас

  Хоругва матерів у молитві з вишивкою Х1880
  Хоругва матерів у молитві з вишивкою Х1880
  8.800 грн

Хоругва матерів у молитві з вишивкою Х1880

"Хоругва Матерів у Молитві: Витончений Символ Духовної Захисної Сили"

Хоругва, вишита гладдю та з вишитим хрестиком (машинна вишивка) образом "Матері Божої неустаної помочі", є виразним та духовним атрибутом для віруючих. Також на хуругві вишита  емблема матерів в молитві і відображає молитовний шлях до Матері Божої у її характерному образі, що є втіленням співчуття, надії та духовної опіки.

Хоругва займає особливе місце у християнському віросповіданні, часто використовується в різних церковних обрядах, процесіях або молитвах, як вираз відданості та поклоніння. Вона висловлює урочистий погляд на образ Матері Божої, яка відома своєю надзвичайною допомогою в скрутних моментах, спонукаючи віруючих до молитви та віри у її захисні сили.

 Погляд на цю чудову хоругву може бути ще виразнішим завдяки машинній вишивці, виконаній гладдю в блакитних кольорах, що додає вишуканості та глибини. 

Виготовлена з високоякісного габардину, ця хоругва стане символом вашої віри та духовної зв'язку з Матір'ю Божою. Розмір хуругви 75 на 115 см.

Напис парафії, населеного пункту, чи інших за потреби вишиваємо за вашими побажаннями та потребами.  Виготовляємо хуругву під замовлення. терміни уточняйте з менеджером після замовлення.

Ця хоругва - це не просто предмет, а вираз вашої внутрішньої віри та духовної співпраці з Матір'ю Божою. Нехай вона стане вашим духовним провідником у днях молитви та святкувань, надаючи вам спокій та захист святої матері.

+ -

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
0/5

Рекомендовані товари

Теги: Церковна, атрибутика, Церковна атрибутика, Церковна, вишита, хоругва, Х1880, Хоругва матерів у молитві з вишивкою Х1880 купити в інтернет магазині