x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Рушники для образів

0

Рушник для ікони Серце Ісуса
Швидкий перегляд

Рушник для ікони Серце Ісуса

Рушник для ікони Серце ІсусаРушник для оформлення ікони «Серце Ісуса» з'явився в каталозі храмових ..

4.700 грн

Рушник на образ Марії
Швидкий перегляд

Рушник на образ Марії

Рушник на образ МаріїНіжний рушник з машинною вишивкою від компанії «Від щирого серця»призначений д..

4.000 грн


Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Рушник для образу в церкву

Рушник - це аксесуар, який займає особливе місце в історії українського народу. Виріб супроводжує людину все його життя - від народження і до смерті, обов'язково присутній під час найважливіших подій в його житті (хрещенні, весіллі, народженні дитини, похоронах). А ще вишиті рушники прикрашали оселі українців - їх вішали над іконами, портретами предків і інших родичів, над дверима, вікнами. Тож не дивно, що такий декор перекочував в храм - Божий дім, куди віруючі приходили з молитвами, подякою і проханнями, покаянням, в пошуках заспокоєння душі.

Вишитий рушник як храмовий аксесуар

Сьогодні в Україні, як сотні і навіть тисячі років назад, вишитий рушник користується особливою любов'ю. Його і далі використовують в традиційних обрядах, ними прикрашають будинки і храми. Але сьогодні можна не тільки вишити виріб самостійно (не всі дівчата і жінки вміють це робити чи мають час на клопітку роботу), але і купити готовий рушник, прикрашений вишивкою. У широкому асортименті пропонує компанія «Від щирого серця» вишиті рушники на ікони, а також іншу церковну атрибутику.

Яким повинен бути рушник для образу? Це біле полотнище, прикрашене орнаментом, характер і кольори якого бувають дуже різними. Існують універсальні візерунки, які можуть підійти для будь-якої ікони, але в продажу є також рушники з вишивкою для конкретного образу. Оформлення такого виробу багато в чому залежить від тематики ікони, над якою буде висіти аксесуар. Наприклад, рушник на ікону «Серце Ісуса» декорується в червоно-чорній гамі, в орнаменті переважають зображення хреста, стилізованого серця, терну. Рушник на ікону Божої Матері декорований гірляндами квітів і зелені, хрестами, силуетом Діви Марії. Для оформлення такого виробу використовуються нитки синього, блакитного, зеленого, жовтого та інших відтінків.

Замовити вишиті рушники для ікони в Україні

Купити рушники з вишивкою для ікони вигідніше за все безпосередньо у виробника. Наш інтернет-магазин пропонує вироби компанії «Від щирого серця», яка випускає продукцію з масою переваг, а саме:

  • вироби дуже красиві і багаті;
  • рушники відрізняються бездоганною якістю;
  • для оформлення використовуються нитки різних кольорів, бісер, мережива;
  • застосовується ручна або машинна вишивка.

Але є ще одна перевага - низька ціна, яка робить рушники доступними всім бажаючим. Переконайтеся в цьому самі!