x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Плащаниці

0

Плащаниця Богородиці 003 фото
Швидкий перегляд

Плащаниця Богородиці 003

Плащаниця Богородиці 003Ритуальну плащаницю Богородиці пропонує купити за прийнятною ціною інтернет..

6.000 грн

Плащаниця Пресвятої Богородиці 004 фото
Швидкий перегляд

Плащаниця Пресвятої Богородиці 004

Плащаниця Пресвятої Богородиці 004Плащаницю Богородиці синього кольору, пошиту з м'якого велюру, пр..

6.000 грн

Плащаниця Спасителя 005 фото
Плащаниця Спасителя 005 фото
Швидкий перегляд

Плащаниця Спасителя 005

Плащаниця Спасителя 005Церковну атрибутику в широкому асортименті пропонує вітчизняна компанія «Від..

10.000 грн

Плащаниця Спасителя Ісуса Христа 001 фото
Швидкий перегляд

Плащаниця Спасителя Ісуса Христа 001

Плащаниця Спасителя Ісуса Христа 001Якісну і недорогу плащаницю Спасителя власного виробництва проп..

10.000 грн


Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Купити плащаниці від виробника недорого

Навесні християнський світ відзначає найбільш велике і важливе свято - Христове Воскресіння. Це свято, до якого готуються заздалегідь і духовно, і фізично. Всі приміщення прибираються і прикрашаються, що також символізує очищення душі людини. Напередодні Великодня відзначають інше, сумна подія - розп'яття Ісуса і його смерть на хресті. Починаючи з п'ятниці і закінчуючи недільним ранком, у всіх храмах виносять плащаницю - полотно, яке зображує смерть Христа і положення його тіла в домовину. Віруючі приходять до символічної могили, роблять поклони і моляться, каються в гріхах. А в перші години недільного дня її ховають, зустрічаючи світле свято Великодня. Ось чому плащаниця, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, необхідна в кожній церкві.

Якою має бути плащаниця?

Компанія «Від щирого серця» пропонує придбати недорого плащаницю - церковну атрибутику, яка використовується в передпасхальні дні. Згідно догмам і традиціям вона має вигляд великого полотнища, на якому зображується сцена смерті Ісуса Христа. Навколо зображення розташовуються вишиті написи, біблійні цитати. На вишиту плащаницю зверху кладуть Євангеліє і покровець, до яких також прикладаються віруючі.

Існує не тільки плащаниця Спасителя, але і плащаниця Богородиці, яку використовують під час свята Успіння Богоматері. Це полотно із зображенням тіла Діви Марії, оточене написами. Замовити плащаницю обох видів пропонує компанія «Від щирого серця».

Особливості вишитої плащаниці від інтернет-магазину «Від щирого серця»

Церковну реліквію виготовляють з дорогих тканин, найчастіше з велюру. Колір основи може бути різним, переважно вироби пофарбовані в темно-синій або вишневий тон. Ікона, розташована в центрі виробу, малюється олійними фарбами. Візерунки і написи вишиваються люрексовими, шовковими, метанітовими нитками з золотим, срібним відливом.

Замовити плащаницю вишиту від виробника можна оптом і в роздріб. Крім готових виробів з вітрини ми пропонуємо недорогу церковну атрибутику, виконану під замовлення в індивідуальному порядку. Оформити покупку можна на сайті в режимі реального часу або по телефону. Можлива оперативна доставка по всіх регіонах України, в тому числі в Київ, Одесу, Харків, Херсон, Запоріжжя, Вінницю, Львов, Житомир, Чернігів.