x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Індивідуальні замовлення

Вишиванки бренду «Від щирого серця», на ринку вже 8 років.

Зараз бренд налічує вже більше 10 000 луків для різних вікових категорій. Основною категорією одягу за всі роки для бренду була вишиванка, і якщо спочатку вона була традиційна, то зараз, в умовах сучасного розвитку української моди ці вишиванки набули образу сучасного повсякденного одягу з елементами вишивки.

Все для того, аби вишиванку можна було одягнути не тільки у свято, а й на роботу чи в дитсадок….Основна ціль бренду- це створення сучасної унікальної вишиванки, яка пристосована до ритму життя активних людей.

У кожній своїй колекції дизайнери хочуть показати те, що вишивка може виглядати вдало і доречно і на літній сукні і на вечірньому платті і навіть на пальто, підбирають таку вишивку, яка надавала б легкості виробу.

Усі вишиванки з категорій нашого інтернет-магазину можна придбати по розміру згідно наших таблиць. Або ж ви можете замовити їх по індивідуальних мірках, згідно ваших розмірів, адже виріб пошитий по вашій фігурі лягає завжди бездоганно. Саме тому ми пропонуємо індивідуальне пошиття вишиванок.

За вашим бажанням ми можемо пошити вам будь-яку вишиванку з нашого асортименту, або ж ви можете дати волю своїй фантазії – показати нам ваш ескіз, або ж фото з інтернету, ми врахуємо всі нюанси – колір , вишивка, фасон виробу, тканина - та постараємося з точністю виготовити ваше замовлення.

Вартість буде залежати від складності пошиття виробу, від тканини, вишивки та додаткової оздоби.

Як можна замовити індивідуальне пошиття вишиванки:

  1. На місці, тобто у нас на студії в м. Тернопіль. Де з вас зможуть професійно зняти мірки, та одразу обговорять всі деталі по вишивці, тканині та пошиттю.
  2. Онлайн, через інтернет, без відвідання нашої студії. Для цього вам потрібно написати лист на електронну пошту, в або ж на номер телефону viber +380663687206. І вказати в цьому повідомлені бажану тканину, колір, прикріпити зображення (якщо таке маєте) вишиванки чи вишивки, ну і звичайно ж вказати всі мірки ,а як правильно їх зняти знайдете в розділі таблиця розмірів

Якщо в процесі замовлення у вас виникли питання, будь-ласка, зателефонуйте менеджеру з індивідуальних замовлень за телефоном +3806636877206, і він відповість на всі ваші запитання.