x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Робота у нас

Бренд «Від щирого серця» на ринку вже 8 років.

Весь цей час ми не просто працюємо, ми розвиваємося. Наполегливо йдемо до того щоб наш бренд займав перші позиції у своїй ніші. Наша клопітка наполеглива праця полягає в тому щоб завжди бути на піку моди, ми завжди поповнюємо свій асортимент новими моделями вишиванок, для цього у нас працює команда дизайнерів, які ретельно слідкують за всіма новинками моди. Також велику увагу ми надаємо якості вишивки, тканині та пошиву виробу.

Але наша команда завжди у пошуку нових креативних ідей для роботи.

Якщо вимаєте свої ескізи, маєте свої мрії, можете їх викласти на папері, але не маєте можливості реалізувати, тоді звертайтеся, ми готові розглянути ваші пропозиції.

Пишіть нам на пошту свої ідеї vidsercja@ukr.net. І можливо саме ваша ідея стане однією з луків нашої колекції!

Ще в наш дружній колектив потрібні швачки. А саме такі які працюють в нас на наших цехах, а також ті які працюють вдома на підряді. Надсилайте свої резюме на пошту vidsercja@ukr.net. Або телефонуйте за номером +38068 369 0708.

Також нам час від часу потрібно вишивальниці, які вишивають бісером. А саме для вишивки церковних речей. Зразки своїх робіт відправляйте на пошту vidsercja@ukr.net, залишайте свої контакти і ми з вами зв’яжемося при потребі.

І взагалі в нашій команді завжди вітаються нові ідеї, якщо у вас щось для нас є свіже пишіть нам на пошту vidsercja@ukr.net.