x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Опт та дропшипінг

Компанія «Від щирого серця» - це креативна студія, яка розробляє і виготовляє чоловічий та жіночий одяг в національному стилі, а також дитячі речі з етнічними мотивами. Ми прагнемо зберегти древні традиції народної вишивки, старовинні орнаменти і дати їм нове життя, трансформувавши їх у відповідності з нинішньою модою. Вироби прикрашаються вишивкою - машинною та ручною: різнокольоровими нитками в різних техніках (хрестиком, гладдю) і бісером (переважно чеським).

Наша ціль популяризувати українську вишивку, слов’янську культуру, зробити її модною і престижною. Ми володіємо необхідними знаннями, кадрами, обладнанням і бажанням.

На українському ринку ми працюємо понад п'ять років і за цей час заслужили любов споживачів. Ми можемо похвалитися партнерами і оптовими клієнтами з одинадцяти областей України, загальне число яких перевищує шість десятків. Для них ми пропонуємо вигідні умови для оптової співпраці, хорошу перспективу для розвитку бізнесу і оперативну доставку будь-якою транспортною службою. Ми пропонуємо доступні, економічно обґрунтовані ціни від виробника, а стабільний і високий попит на вишитий одяг гарантовано приверне більше клієнтів і збільшить ваші продажі.

Ми пропонуємо вишитий одяг на кожен день і для особливих випадків. Нашою спеціалізацією є хрестильні атрибути з вишивкою для дітей - крижма, костюми, головні убори, пінетки. Ці товари особливо затребувані в Україні, і вони повністю відповідають не тільки модним тенденціям, але і народних традицій, і вимогам санітарно-гігієнічним (використовується тільки натуральна тканина особливого складу, всі шви акуратно зароблені та інше). Але і решта асортименту вишитих виробів гідна вашої уваги.

Для комфорту замовників вітчизняний виробник «Від щирого серця» передбачив відпуск продукції від однієї одиниці. Це означає, що покупець не зобов'язаний замовляти всю розмірну сітку, що запобігає появі неліквідних залишків на Вашому складі.

Умови оптової торгівлі наступні:

·                    мінімальна сума замовлення складає всього 1500 грн.

·                    товар можна придбати від однієї одиниці, самостійно обираючи моделі і розміри, уникаючи неходових позицій.

·                    при замовленні на суму понад 5 тисяч гривень діє додаткова знижка в 5%.

Принципи нашої роботи наступні:

  • ·         індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • ·         взаємовигідне партнерство;
  • ·         розумна цінова політика;
  • ·         унікальний дизайн і якість продукції від виробника;
  • ·         надійність, відкритість, пунктуальність, ввічливість.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: +380503779030, +380967503653

Контактна особа – Оксана, директор відділу продаж компанії «Від щирого серця».

На пошту vidsercja@ukr.net надсилайте запит на отримання оптового каталога вишитої продукції нашого виробництва. Його разом з прайсом, которий містить актуальні ціни, ми в найближчий час відправимо на вашу електронну адресу.