Хоругва матерів у молитві з вишивкою Х1880

0/5
0 відгуків
Від щирого серця
х1880
В наявності
8 800 грн.
х1880
Хоругва матерів у молитві з вишивкою Х1880
8 800
-
+

Хоругва матерів у молитві з вишивкою Х1880

"Хоругва Матерів у Молитві: Витончений Символ Духовної Захисної Сили"

Хоругва, вишита гладдю та з вишитим хрестиком (машинна вишивка) образом "Матері Божої неустаної помочі", є виразним та духовним атрибутом для віруючих. Також на хуругві вишита  емблема матерів в молитві і відображає молитовний шлях до Матері Божої у її характерному образі, що є втіленням співчуття, надії та духовної опіки.

Хоругва займає особливе місце у християнському віросповіданні, часто використовується в різних церковних обрядах, процесіях або молитвах, як вираз відданості та поклоніння. Вона висловлює урочистий погляд на образ Матері Божої, яка відома своєю надзвичайною допомогою в скрутних моментах, спонукаючи віруючих до молитви та віри у її захисні сили.

 Погляд на цю чудову хоругву може бути ще виразнішим завдяки машинній вишивці, виконаній гладдю в блакитних кольорах, що додає вишуканості та глибини. 

Виготовлена з високоякісного габардину, ця хоругва стане символом вашої віри та духовної зв'язку з Матір'ю Божою. Розмір хуругви 75 на 115 см.

Напис парафії, населеного пункту, чи інших за потреби вишиваємо за вашими побажаннями та потребами.  Виготовляємо хуругву під замовлення. терміни уточняйте з менеджером після замовлення.

Ця хоругва - це не просто предмет, а вираз вашої внутрішньої віри та духовної співпраці з Матір'ю Божою. Нехай вона стане вашим духовним провідником у днях молитви та святкувань, надаючи вам спокій та захист святої матері.
0/5
0 відгуків