Фани вишиті лілією 2310 білі

0/5
0 відгуків
Від щирого серця
2310
В наявності
14 100 грн.
2310
Фани вишиті лілією 2310 білі
14 100
-
+

Фани вишиті лілією 2310 білі

Фани - це витончений аксесуар, широко використовуваний під час богослужінь та релігійних процесій. Ви можете придбати ці прекрасні фани від української компанії "Від щирого серця".


Особливості та переваги:


Матеріал: Фани виготовлені зі щільного білого габардину найвищої якості, що гарантує довговічність та збереження форми знамена. Цей матеріал є міцним і витонченим одночасно, створюючи елегантний вигляд фанів під час використання.


Дизайн: Фани обшиті по краях бахромою срібного відтінку, що надає їм розкішного вигляду та завершеності. У центрі релігійного прапора розміщений образ, навколо якого виконана машинна вишивка. Цей образ може бути на замовлення і змінюватися за бажанням клієнта.


Вишивка лілій: Фани прикрашені орнаментом у вигляді лілій, який виконаний в техніці машинної гладі в блакитних відтінках. Лілії символізують чистоту, благородство та духовність, додаючи фанам особливої символічності та глибини.


Розмір та комплектація: Розмір фан 145 на 145 см з допуском на кріплення, що забезпечує достатню площу для виразного представлення. Набір містить дві фани,  що становлять пару. Ціна вказана за пару фанів.


Догляд за фанами:


Рекомендується прати фани вручну  з використанням м'якого миючого засобу.
Не використовуйте відбілювачі або агресивні хімічні засоби при чищенні фанів.
Рекомендується прасувати фани зверху застосовуючи пар, але  через простирадло  або іншим матеріал, щоб уникнути пошкоджень вишивки та зберегти її якість.


 Ці чудові фани стануть елегантним доповненням до вашої релігійної практики та додають урочистості та значущості вашим богослужінням та релігійним процесіям.


0/5
0 відгуків