Одяг для священників Ф85

0/5
0 відгуків
Від щирого серця
Ф75
В наявності
9 300 грн.
парча
Ф75
Одяг для священників Ф85
9 300
-
+

Одяг для священників Ф75

Це чудовий фелон, необхідний священикам для здійснення богослужінь, який пропонує компанія "Від щирого серця". Цей ритуальний одяг виготовлений з  парчі білосніжного відтінку та прикрашений вишуканим орнаментом і декоративними елементами, що додають йому особливої гідності.

 

 

Особливості та переваги:

 
Матеріал: Фелон виготовлений з щовку білосніжного відтінку, що надає йому вишуканості та елегантності. Орнамент з хрестів і декоративних елементів, а також кромка шати витримані в сріблястому кольорі, що додає особливого блиску і шарму фелону.
 
Комплектація: Фелон поставляється в комплекті з епітрахилем, нарукавниками, поясом, покривом та повітрям, а стихар необхідно замовити окремо. Цей комплект дозволяє священику максимально гідно представляти себе під час богослужінь.
 
Розміри: Одяг для священнослужителів доступний в різних розмірах, що дозволяє знайти оптимальний варіант для кожного священика. У разі, якщо вам потрібен нестандартний розмір, інтернет-магазин зможе виконати замовлення під ваші габарити.

Інструкція по догляду:

Рекомендоване машинне прання при температурі 30 градусів у режимі ручного прання.

Прасувати з вивороту застосовуючи пару.

Оберіть "Фелон парчевий Ф75 білий", щоб надати вашим богослужінням особливої урочистості та вишуканості. Цей релігійний одяг створений з дбайливістю та любов'ю до деталей, щоб ви, як священнослужитель, могли носити його з гідністю та святістю під час служіння Богові та вірянам.

 

0/5
0 відгуків