Підрясники

  Якісні підрясники від виробника

  Для здійснення богослужінь священнослужителі використовують багато різної атрибутики. Але також їм необхідний спеціальний одяг на кожен день і для повсякденного життя. Виробництво церковного одягу та аксесуарів - справа тонка, адже необхідно строго дотримуватися всіх розпоряджень церкви, дотримуватися її канонів і догм. Ось чому не варто купувати їх у випадкових продавців, краще довіритися професіоналу-виробнику, яким є компанія «Від щирого серця».

  Що таке підрясник і навіщо він потрібен?

  Підрясник, купити який пропонує наш інтернет-магазин, представляє собою довгий одяг з вузькими рукавами. Це спіднє вбрання священиків, яке має наглухо застебнутий комір. Найчастіше воно буває чорного кольору (монахи носять тільки такі вироби), але в продаж надходить одяг темно-синього, коричневого, сірого і білого відтінків - для решти духовенства. Шиють підрясники з різних матеріалів - льону, сукна, сатину, вовни, іноді з шовку.

  З декору на вбранні може бути присутнім пояс, кишені, ґудзики, однотонна вишивка, яка не виділяється на тлі тканини. Орнамент лаконічний, простий, переважно рослинний або геометричний. Вишитий підрясник - хороший вибір для священнослужителів.

  Як і де замовити вишиті підрясники?

  Придбати підрясники вишиті в Україні нескладно, якщо зайти на сайт інтернет-магазину «Від щирого серця». На його вітрині представлені різні моделі від виробника, які відрізняються бездоганною якістю і чітким дотриманням церковних уставів. Для пошиття використовувалася натуральна тканина, яка добре носиться, легка в догляді і довго зберігає вигляд. Вишивка наноситься переважно машинним способом в різних техніках (гладдю, хрестиком) шовковою або іншою ниткою.

  Ціна виробу в нашому магазині досить низька, але ще більше знизити її можна, якщо замовити товар оптом. Якщо в каталозі немає підходящої для вас моделі, то компанія «Від щирого серця» може виготовити вишитий підрясник під замовлення. В такому випадку можна вибрати фасон вбрання, його колір, тканину, декор, розмір та інші параметри.

  Купити вироби в необхідній кількості можна в режимі реального часу прямо на нашому сайті або по телефону. Доставка здійснюється в найкоротші терміни по всій території України транспортними службами.