x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Питання-відповіді


На сайті вказані роздрібні ціни, а як можна дізнатися оптові?

Оптовий прайс компанії «Від щирого серця» висилається на електронну пошту за запитом. Просто напишіть нам, і ми відповімо вам в найкоротший час.


На яку суму потрібно замовити товар, щоб замовлення вважалося оптовим?

Щоб отримати вишиту продукцію від виробника «Від щирого серця» за оптовими цінами потрібно замовити товар на суму більше 3000 грн.


Відправляєте ви одяг з вишивкою Новою поштою?

Так, вся продукція інтернет-магазину «Від щирого серця» пересилається по Україні будь-якою транспортною службою, в тому числі і Новою поштою.Фелони вашої компанії часто йдуть в комплекті з іншими аксесуарами, але не завжди в описі згадується про стихар. Він входить в комплект і ціну виробу або його потрібно купувати окремо?

Стихар входить в комплект і вартість вишитих фелонів, а ось в парчевих виробах він відсутній. При необхідності у нас можна замовити стихар до парчевого фелону за окрему плату (на сьогодні його ціна складає 550 грн).Чи можна заготовки під вишивку бісером вишивати нитками?

Так, більшість заготовок нашої компанії можна вишивати і бісером, і нитками на свій розсуд.


Якщо мені сподобалася вишиванка, чи можу я замовити її в іншому кольорі візерунка або основи?

Так, компанія «Від щирого серця» є виробником, тому ми можемо виконати індивідуальні замовлення із змінами каталожної моделі. Для уточнення деталей, термінів і кінцевої вартості виробів зв'яжіться, будь ласка, з менеджером.


Де можна побачити вживу вашу продукцію?

Наш магазин розташований в місті Тернопіль по вул. Живова, 7 (Центральний ринок, ТЦ «Пасаж» район автовокзалу).