x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Умови угоди

Розміщуючи замовлення на товар з каталогу компанії, ви таким чином погоджуєтесь з правилами інтернет-магазину «Від щирого серця». Всі вони перераховані нижче.

1.                 Загальні положення

Продавець (він же виробник, постачальник, компанія «Від щирого серця») пропонує товар (будь-яка позиція з асортименту компанії), а покупець добровільно погоджується його купити, сплативши його вартість на користь продавця. Після оплати продавець зобов'язаний надати клієнту товар обумовленої якості і властивості, кольору і розміру особисто або за допомогою транспортної компанії (перевізника).

Продавець залишає за собою право оновлювати і змінювати асортимент на свій розсуд, а також змінювати умови даної угоди, не повідомляючи партнерів (покупець самостійно стежить за оновленнями сайту). Вартість будь-якої позиції з каталогу встановлюється постачальником і також може змінюватися з часом. Надання покупцям знижки, а також її розмір визначається компанією «Від щирого серця»

Всі дані, отримані від клієнта в процесі оформлення покупки, є конфіденційними і можуть використовуватися тільки компанією для обслуговування замовника і не передаються третім особам (крім деяких випадків, передбачених законами України). Контакти покупця - телефон, е-мейл та ін. - можуть використовуватися магазином для відправки йому повідомлень, рекламно-інформаційних матеріалів.

Служба підтримки працює для надання клієнту повної інформації про товар, його особливості, правила замовлення, варіанти оплати і доставки, умови співпраці з оптовиками і для відповіді з інших питань, які можуть виникнути під час торгівлі вишитими виробами.

2.                 Права та обов'язки сторін

Продавець зобов'язується надати замовнику вишиті вироби необхідного кольору і інших характеристик в заздалегідь обумовлений час. Покупець оплачує вартість товару, згідно з прейскурантом, плюс доставку, якщо вона необхідна. При внесенні змін до товар без попереднього узгодження, сторони можуть відмовитися від угоди. Повернення товару та його обмін здійснюється відповідно до законодавства України.

Оформити покупку вишитого одягу та аксесуарів можна на сайті компанії «Від щирого серця» або по телефону. Обробка заявок виконується в будні дні з 9-00 до 18-00 за київським часом. Заявки, залишені у вихідні дні і в неробочий час, обробляються в перші години наступного робочого дня.

3.                 Порядок оплати і доставки

В якості оплати магазин приймає тільки українську національну валюту - гривню. Оплатити замовлення клієнт може готівкою або шляхом переведення на банківський рахунок або карту продавця, післяплатою відправляємо тільки «Нової поштою». Товар відправляється замовнику відразу після оплати, будь-якою транспортною компанією за вказаною адресою. Забрати посилку покупець може в офісі / відділенні перевізника або будинку, пред'явивши документи, що підтверджують особу. В межах Тернополя можливий самовивіз і безкоштовна доставка в разі, коли сума замовлення перевищує 500 грн.

Замовлення слід перевірити в присутності представника транспортної компанії, яка відповідає за товар на час пересилки. В іншому випадку претензії по недокомплектації, невідповідність товару заявленим характеристикам, наявності браку і т.д. прийматися не будуть. При виникненні спірних ситуацій варто звернутися до менеджера магазина «Від щирого серця» якомога швидше.

4.                 Наші контакти

Офіс і виставково-торговий зал розташований в м Тернопіль по вул. Живова, 7а. Зв'язатися з нами можна за телефоном +38 (066) 368-72-06 в робочий час (з понеділка по п'ятницю з 9 до 18-00) або за електронною поштою VIDSERCJA@UKR.NET.