x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик


Заготовки для вишивки різних товарів—створюємо красоту власноруч

Вишивка - це один з найдавніших і доступних способів декорувати одяг і текстильні вироби. Сьогодні вона актуальна як ніколи, адже сучасне суспільство відчуває інтерес до традицій, необхідність повернення до свого коріння. Ось чому вишиті орнаменти в національному стилі зустрічаються на різному одязі (чоловічий, жіночий, дитячий), домашньому декорі (скатертинах, фіранках, подушках), церковної атрибутики.

Раніше вишивка виконувалася вручну і це була досить складна робота, що вимагає посидючості, уважності, терпіння. Спростити і здешевити виріб здатна машинна вишивка. Але якщо ви хочете вишити орнамент самостійно, то замовте у нас спеціальні заготовки під вишивку. З її допомогою робота піде швидше, знизиться ризик помилки або прорахунку, а саме заняття і результат принесе справжнє задоволення.

Різні заготовки для вишивки

Наш інтернет-магазин «Від щирого серця», який є виробником всіх товарів, які пропонує купити на сайті, підібрав величезний асортимент продукції для досвідчених і початківців у справі вишивання. У нас в каталозі, крім вишитого одягу для жінок, чоловіків і дітей обох статей, є їх заготовки під нитки і бісер. Також у продажу ви знайдете:

·                    заготовки для вишивання церковних скатертин;

·                    заготовки вишитих серветок;

·                    заготовки під патерицю (посох) з вишивкою.

Заготовки для вишивки, придбати які можна прямо зараз, можна прикрашати як нитками в різних техніках, так і бісером. Виготовляються вони з різних тканин, найчастіше дорогих і розкішних - парчі, велюру, оксамиту, габардину.

Вигідні умови для покупки заготовок під вишивку

Компанія «Від щирого серця» запрошує за покупками різних заготовок для вишивки від виробника. Кожен виріб дуже якісний, акуратний, красивий, з ним легко і приємно працювати. Інтернет-магазин пропонує купити товар недорого в будь-якій кількості - в роздріб, середнім і великим оптом, а також співпрацюємо з організаторами спільних покупок.

Крім готової вишитої продукції і заготовок, ми можемо виготовити будь-який виріб на замовлення в індивідуальному порядку. Клієнт може змінити розміри, кольорову схему, декор, тканину та інші параметри каталожної моделі, а також замовити розробку абсолютно нового проекту.

Вишиті речі і заготовки під вишивку транспортують в усі регіони України, доставку оперативно  виконує транспортна компанія на ваш вибір.

У цій категорії немає товарів.