x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Опт і дропшипінг

Опт і дропшипінг

Компанія «Від щирого серця», яка є успішним виробником одягу з вишивкою для дорослих і дітей, шукає надійних партнерів для взаємовигідного співробітництва. Традиційно бізнес, заснований на оптових покупках товару за зниженою ціною, вимагає солідних капіталовкладень, причому для отримання більшої знижки необхідно купити більше товару. Роздрібна точка потребує запасів продукції, наявності складських приміщень для її зберігання, додаткових співробітників для прийому, обліку товару. Все це веде до підвищеної витрати коштів і зависання грошей в товарі.

Дропшиппінг - це така співпраця, яка усуває всі ці негативні моменти. Клієнт (він же - дропшиппер) відкриває або має діючий інтернет-магазин, заповнює його товаром - фотографіями, унікальним описом, характеристиками вишиванок, встановлює ціни з урахуванням своєї маржі. Далі він чекає дзвінків від покупців. Погодивши із замовником найменування вишитого одягу, кількість, розміри, адресу доставки та спосіб оплати, він передає дані виробнику (тобто, нам). Ми самі підбираємо товар, пакуємо його і відправляємо в будь-який куточок України. Оплатою посередницьких послуг дропшиппера стане різниця у вартості - ціна в вашому магазині мінус вартість товару за оптовою ціною, яку вимагає постачальник.

Дропшиппінг в порівнянні зі звичним оптом простіший (фактично немає клопоту, тільки прийом дзвінків, консультування клієнтів) вид торгівлі, яким може зайнятися навіть людина з обмеженими засобами. Спробуйте і переконайтеся, що вам під силу організувати свій власний бізнес разом з компанією «Від щирого серця»!

Розкажи друзям