x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Компанія "Від щирого серця" розширила виробництво

Компанія

Багато українців знають і люблять компанію «Від щирого серця», яка є виробником красивого одягу з вишивкою для всіх. Ми робимо ставку на першокласне якість товару, його актуальність і різноманітність, індивідуальний підхід до кожного клієнта, розумну цінову політику та збереження культурної спадщини нашого народу.

Сьогодні в нашому асортименті значаться:

  • · Крижми хрестильні;
  • · Вишитий одяг для хрещення немовлят;
  • · Дитячий одяг з вишивкою (для хлопчиків і дівчаток);
  • · Вишиті підліткові вбрання (для дівчат і хлопців);
  • · Вишиванки для дорослих (для чоловіків і жінок);
  • · Церковна атрибутика і одяг для священиків, інші вишиті речі.

Наш каталог постійно розширюється, а асортимент оновлюється. Ми не хочемо стояти на місці, а розвиваємося і прагнемо досконалості. Саме тому нам довіряють наші клієнти, а охочих купити продукцію в етнічному стилі стає все більше по всій Україні. Бажаючи задовольнити зростаючий попит, ми нарощуємо виробництво, закуповуємо нове сучасне обладнання, збільшуємо штат співробітників.

Не так давно ми розширили виробництво, розробили нові колекції вишиванок, закупили ефективне і сучасне обладнання. До числа останніх придбань відносять додаткові вишивальні машини Brother PR 650. Це професійне обладнання, яке дозволяє створювати свої орнаменти і має великий набір готових шаблонів. Просте в управлінні, воно ідеально підходить для малого і середнього бізнесу, виконуючи до 1000 стібків за хвилину за допомогою шести голок. Машина для вишивки має кілька автоматичних програм, що полегшують роботу з нею, підтримує будь-які флеш-накопичувачі, має інтегрований дисковод і фірмові вишивальні картки.

Ми вивели свою формулу успіху, якої дотримуємося в своїй діяльності: попит на продукцію = довіра споживачів = якість товару + доступна ціна + індивідуальний підхід + постійна робота над помилками і активний рух вперед. Нас в Україні вважають відповідальним виробником, надійним партнером і постачальником і ми по праву пишаємося цим!

Розкажи друзям