x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Шукаємо працівника

Шукаємо працівника

Ось уже кілька років українська компанія «Від щирого серця», яка є виробником вишитого одягу для дітей і дорослих, радує споживачів якісним товаром. Стильний одяг - традиційний і такий, що враховує останні віяння моди - підкорюють дизайном, першокласним виконанням, довговічністю, практичністю і помірною ціною. Його купують для найбільш важливих подій у своєму житті (весілля, хрещення, першого причастя), а також щоб підкреслити свою національність, свою єдність з історичними коренями.


Компанія не стоїть на місці, вона активно розвивається, вдосконалюється і прагне стати краще кожен день. Для досягнення такої мети нам потрібні відповідальні співробітники, які любили б свою роботу і працювали з душею. В нашу дружню команду ми шукаємо швачку в місті Тернопіль, яка буде створювати одяг з вишивкою для новонароджених, хлопчиків і дівчаток, хлопців і дівчат, чоловіків і жінок. Вимоги у нас прості і зрозумілі:

  • · Любов до роботи, бажання вчитися і розвиватися;
  • · Наявність терпіння, посидючості, схильності до перфекціонізму (пильну увагу до деталей і бажання виконати роботу ідеально);
  • · Досвід роботи - не менше двох років.

Ми не запитуємо наявність диплома, так як більше довіряємо умінням людини, а не папірцям. Ми шукаємо активну людину віком до 60 років з почуттям стилю і прекрасного. Зі свого боку ми пропонуємо:

  • · Стабільну цікаву роботу в дружньому колективі;
  • · Гідну заробітну плату (4-8 тис. Грн.), Яка залежить від продуктивності кравця;
  • · Зручний і нормований графік роботи: з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00, субота та неділя - вихідні.

Приєднуйтесь до нас, щоб зробити українську вишиванку ще популярнішою, ще моднішою, ще престижнішою! Якщо вас зацікавила наша пропозиція, то напишіть нам на електронну скриньку vidsercja@ukr.net або зателефонуйте за номером +38 (066) 368-72-06.

Розкажи друзям