x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Шкільна форма дитяча


Шкільна колекція вишитого одягу від компанії «Від щирого серця»

Сьогодні кожна школа самостійно вирішує, якого кольору шкільну форму повинні носити її учні. Найбільш поширеними відтінками є універсальний синій і бордовий (або вишневий). Саме на цю палітру орієнтувався вітчизняний виробник, коли розробляв нову колекцію дитячого вишитого одягу.

Вишиванка в гардеробі сучасних учнів

Крім шкільної форми в гардеробі будь-якого українського учня повинна бути вишиванка - сорочка для хлопчика і підлітка, блузка, сорочка - для дівчинки і юної жінки. Одяг у народному стилі вони надягають на перший і останній дзвоник, дні української мови і культури, на позашкільні заходи і свята. Це не тільки данина моді, адже вишиті орнаменти останнім часом в тренді не тільки в Україні, а й за кордоном, багато дизайнерів зі світовим ім'ям використовують їх для декору свого вбрання. Це також спосіб національної ідентифікації, спосіб з'єднання зі своїм корінням, предками, родом, минулого, сьогодення і майбутнього.

Традиційна вишиванка для дівчаток - вільна, довга, прикрашена квітами і іншими рослинами. Вишивають їх хрестиком або гладдю, декорують мереживом. Для оформлення використовують нитки різних кольорів - червоного, рожевого, блакитного, зеленого, чорного і т.д. Самі вироби можуть бути одно-двоколірними або строкатими. Класична вишиванка для хлопчиків - вільна, з довгими рукавами і стоячим коміром із зав'язками. Переважають геометричні мотиви в синьо-блакитних, червоно-чорних тонах.

Особливості дитячого вишитого одягу для школи

Сучасна вишиванка для дітей, яку можна носити для школи більш стримана по дизайну. Це вбрання білого кольору, пошиті з натуральної бавовни, шовку, стрейч-батиста, домотканого полотна. Як моделі для хлопців, так і моделі для дівчат можуть мати комір, рукава - довгі, з манжетами або на гумці.

Крім вишитих блуз, сорочок в шкільній колекції вишитого одягу від виробника «Від щирого серця» є сарафани, спідниці для дівчаток, жилетки. Витримані в спокійних тонах, вони можуть замінити собою шкільну форму в святкові дні. Придбати їх можна комплектом або окремо, складаючи свій ідеальний ансамбль.

Всі шкільні комплекти одягу для дітей можна купити в широкому розмірному ряду, а якщо необхідно нестандартний виріб, то його можна замовити в індивідуальному порядку.

Переглядайте наш каталог і без обновки ви точно не залишитеся!

У цій категорії немає товарів.